Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Дай руку, першокласнику!
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
Нова українська школа
План роботи РУО
Нове освітнє законодавство
Державні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади, конкурси
Інклюзивно ресурсний центр №10
Учитель року - 2019
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методичний вісник
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
Запобігання корупції
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50
email: priyom_shevruo@ukr.net

Території обслуговування, закріплені за ЗЗСО Шевченківського району (згідно розпорядження ШРДА від 16.02.2018 № 82)

Мала Академія Наук

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Нова українська школа

Сучасні заклади освіти

Урядовий контактний центр

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Рада старшокласників \

Педагогічний портал






17/04/2019  |  Чемпіонат Європи з Таеквон-До І.Т.Ф. (фоторепортаж події)
Чемпіонат Європи з Таеквон-До І.Т.Ф.

З 1 по 8 квітня 2019 року в італійському місті Ріміні відбувся 34-й чемпіонат Європи серед дорослих, 25-й серед юніорів, 11-й серед ветеранів та 9-й серед юнаків.

Змагання зібрали понад 800 спортсменів із 28 країн старого світу.

⠀У складі збірної ДЮСШ №24 представляли 33 спортсмени які своєю працею та само відвагою внесли свій вклад в загальний результат нашої збірної. Наші вихованці показали високий рівень, завоювавши золоті, срібні та бронзові медалі в особистих та командних видах чемпіонату Європи по Таеквон-До І.Т.Ф.

⠀Результати вихованців ДЮСШ №24 на Чемпіонаті Європи в Італії:

⠀Командний спаринг серед юніорів 16-17 років:

  • І місце - Меланюк Олександр;
  • І місце - Чебаков Андрій.

⠀ Силове розбивання серед чоловіків:

  • І місце - Стеценко Андрій.

⠀Формальні вправи серед юнаків (чорні пояси):

  • І місце - Мукомела Владислав (учень СШ №95).

⠀Особистий спаринг серед юнаків, категорія до 60кг:

  • І місце - Кулініч Дмитро.

⠀Особистий спаринг серед юнаків, категорія до 55кг:

  • І місце - Будникова Олександра.

⠀Особистий спаринг серед юніорів, категорія до 50кг:

  • І місце - Мукомела Костянтин (учень СШ №95).

⠀Особистий спаринг серед юніорів, категорія до 60кг:

  • І місце - Капіістов Данило (учень СШ №95).

⠀Особистий спаринг серед юніорок, категорія до 50кг:

  • І місце - Мецгер Марина.

⠀Особистий спаринг серед чоловіків, категорія до 85кг:

  • І місце - Стеценко Андрій.

⠀Особистий спаринг серед жінок, категорія до 47кг:

  • І місце - Круть Валерія.

⠀Командний спаринг серед юніорів 14-15 років:

  • ІІ місце - Капіістов Данило;
  • ІІ місце - Гаврилов Євген.

⠀Командний спаринг серед юніорок 14-15 років:

  • ІІ місце - Мецгер Марина.

⠀Особистий спаринг серед юнаків, категорія до 35кг:

  • ІІ місце - Шашенко Данило.

   Формальні вправи серед юнаків (чорні пояси):

  • ІІІ місце - Шашенко Данило.

⠀Особистий спаринг серед юнаків, категорія до 55кг:

  • ІІ місце - Повар Данило.

   Формальні вправи серед юнаків (червоні пояси):

  • ІІІ місце - Повар Данило.

⠀Особистий спаринг серед юнаків, категорія до 40кг:

  • ІІ місце Мирвода Лілія (учениця СШ№169).

⠀Особистий спаринг серед юніорок, категорія до 40кг:

  • ІІ місце - Мстиславська Злата.

⠀Особистий спаринг серед юніорок, категорія понад 65кг:

  • ІІ місце - Пономар Карина.

⠀Особистий спаринг серед жінок, категорія до 62кг:

  • ІІ місце - Спиридонова Любов.

⠀⠀Командний спаринг серед жінок:

  • ІІІ місце - Спиридонова Любов;
  • ІІІ місце - Круть Валерія;
  • ІІІ місце - Кесян Карина.

⠀  Командний туль серед юніорок 14-17:

  • ІІІ місце - Лемєшева Анастасія (учениця СШ №24)

⠀Командний туль серед жінок:

  • ІІІ місце - Кесян Карина;
  • ІІІ місце - Дубовік Марія;
  • ІІІ місце - Спиридонова Любов.

⠀Спец. техніка серед юніорок 14-17:

  • ІІІ місце - Мецгер Марина.

⠀Особистий спаринг серед юнаків, категорія до 40кг:

  • ІІІ місце - Мецгер Дмитро.

⠀Особистий спаринг серед юнаків, категорія до 50кг:

  • ІІІ місце - Сохацький Дмитро (учень СШ №199).

⠀Особистий спаринг серед юнаків, категорія до 30кг:

  • ІІІ місце - Лєдяєва Діана (учениця СШ №82).

⠀Особистий спаринг серед юнаків, категорія до 45кг:

  • ІІІ місце - Біркун Діана.

⠀Особистий спаринг серед юнаків, категорія до 50кг:

  • ІІІ місце - Маринич Тетяна (учениця СШ №95).

⠀Особистий спаринг серед юніорів, категорія до 51кг:

  • ІІІ місце - Ковальчук Михайло.

⠀Особистий спаринг серед юніорок, категорія понад 65кг:

  • ІІІ місце - Дем’янчук Дарина (учениця СШ №95).

⠀Особистий спаринг серед юніорок, категорія до 70кг:

  • ІІІ місце - Ус Катерина.

⠀Формальні вправи серед жінок (ІІ дан):

  • ІІІ місце - Дубовік Марія.

 ⠀Щиро вдячні керівництву та всім причетним директорам шкіл Шевченківського району за вашу працю та підтримку тренерів та спортсменів і просимо відмітити наших призерів!

Фоторепортаж
Чемпіонат Європи з Таеквон-До І.Т.Ф.
Чемпіонат Європи з Таеквон-До І.Т.Ф.
Чемпіонат Європи з Таеквон-До І.Т.Ф.
Чемпіонат Європи з Таеквон-До І.Т.Ф.

Архів інформації




    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2019. Технічна підтримка IT-SOURCE