Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Дай руку, першокласнику!
Нова українська школа
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
План роботи РУО
Нове освітнє законодавство
Державні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади, конкурси
Інклюзивно ресурсний центр №10
Учитель року - 2019
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методичний вісник
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
Запобігання корупції
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50
email: priyom_shevruo@ukr.net

Території обслуговування, закріплені за ЗЗСО Шевченківського району (згідно розпорядження ШРДА від 16.02.2018 № 82)

Мала Академія Наук

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Нова українська школа

Сучасні заклади освіти

Урядовий контактний центр

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 600

Подяка ДНЗ #78
     Дата розміщення: 2019-03-11
Щиро вдячні РУО за таких чудових людей! За атмосферу створену в даному садочку!!! Висловлюємо щиру подяку нашим любим вихователям групи Тетяні Дмитрівні, Дарині Михайлівні, музичному керівнику Світлані,керівництву садочка Оксані Анатоліївні за організацію та проведення такого масштабного,чудового ,весняного свята !!!Помітно,скільки сил,терпіння вкладено в наших діток для їх розвитку .Спасибі Вам,що даруєте радість нам та нашим діткам !Бажаємо Вам наснаги,терпіння ,кохання ,весняного,чарівного настрою, ніжних чоловічих обіймів, запаморочливих успіхів у кар’єрі, захоплень до душі, сімейної стабільності, яскравих емоцій і вражень, фінансової незалежності, щасливих посмішок і безліч таких чарівних днів.
Отмена школьной формы
     Дата розміщення: 2019-02-27

Добры день. Подскажите пожалуйста отменили ли в школах Киева школьную форму? Если да, где можно про это можно почитать. Насколько я понимаю, если отменили форму, то ребенок может приходить в той одежде которая ему удобна, даже если это джинцы или спортивный костюм. Если администрация делает замечания по внешнему виду ребенка, возникает вопрос в чем ходить в школу?

Відповідь:   

На № 1222 від 2019-02-27

 

 

Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, розглянуто звернення від 27.02.2019 № 1222 щодо запровадження шкільної форми у закладах освіти. За результатами опрацювання, у межах компетенції, повідомляємо наступне.

         Шкільну форму запроваджено Указом Президента України «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти» від 12.06.1996 № 417/96 та уведено у дію постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.1996 № 1004 «Про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти».

  Одночасно інформуємо, що Законами України не встановлено обов’язкове введення шкільної форми у закладах загальної середньої освіти.

  Відповідно до статті 23 Закону України «Про освіту» (далі – Закон) держава гарантує академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію закладів освіти.

  Питання щодо запровадження шкільної форми в освітньому закладі регламентується статутом школи та правилами внутрішнього розпорядку, що розробляються самим закладом.

  Згідно зі статтею 28 Закону визначено права учасників освітнього процесу як безпосередньо, так і через органи громадського самоврядування колективно вирішувати питання організації та забезпечення освітнього процесу закладів освіти, захисту їхніх прав та інтересів, організації дозвілля та оздоровлення, брати участь у громадському нагляді (контролі) та в управлінні закладом освіти у межах повноважень, визначених законом та установчими документами закладу освіти.

  Батьки учнів закладів загальної середньої освіти та особи, які їх замінюють, мають право долучатися до вирішення організаційних питань стосовно запровадження шкільної форми.

 

 

В.о. начальника                                                                               Ірина МУЦЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

Реслер 489 35 52

Охорона в школі
     Дата розміщення: 2019-02-21

Доброго дня! Поясніть, будь ласка, які документи необхідно зібрати для того, щоб адміністрація школи дозволила організувати платні послуги з охорони безпеки дітей на території школи за рахунок добровільних внесків батьків? Дякую.

Відповідь:   

№ 1220, 2019-02-21

 

                                                                                     book.office@gmail.com

 

 

         Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розглянуто Ваше електронне звернення щодо організації платних послуг з охорони закладу освіти та повідомляємо наступне.

Відповідно до  наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.10.2017 № 930 «Про прозорість і відкритість діяльності закладів освіти», наказу управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 29.01.2018 № 51 «Про заборону обігу готівкових коштів та забезпечення заходів щодо запобігання корупції у навчальних закладах району» категорично заборонено збір  готівкових коштів  на території  закладів освіти усіма учасниками освітнього процесу.

Охорона закладів освіти здійснюється за рахунок ставок сторожів, розрахунок яких здійснюється відповідно до Типового штатного розпису, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010         № 1205 «Про затвердження Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів».

Відповідно до посадових обов’язків  сторож здійснює постійний контроль за станом будівлі та за відвідувачами.

         Також в рамках міської програми «Безпечна столиця» у закладах освіти  Шевченківського району встановлені   камери відеоспостереження та кнопки тривожного сповіщення, які обслуговуються та виведені на пульт спостереження.

З метою забезпечення безпечного перебування здобувачів освіти у закладах освіти Шевченківського району м. Києва, в межах повноважень, управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації видано наказ від 24.10.2018 № 365 «Про посилення заходів безпеки у закладах освіти Шевченківського району міста Києва», яким передбачено низку заходів щодо посилення заходів безпеки у закладах освіти. 

Додатково інформуємо, що питання забезпечення закладів освіти фізичною охороною розглядається Київською міською радою, на сьогодні Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради  (КМДА)  виступив з ініціативою виділення окремого фінансування по діючій міській програмі «Безпечна столиця».

Також повідомляємо, що відповідно до ст. 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

 

З повагою

 

Начальник                                                                                    Євгенія ЯРОВА

 

 

Віта Маковська 489-02-48

Щодо штатних нормативів шкіл, які фахівці та в якій кількості.
     Дата розміщення: 2019-02-21

Шановна пані Ярова прошу Вашого роз'яснення щодо штатних нормативів, які фахівці та в якій кількості повинні бути у школі. Чи в ці штати входить охорона та мед.сестра, обслуговуючий персонал ( прибиральниці, спеціаліст з ремонту і т.д.). А також хотілось би знати щодо ремонтів шкіл, класів до кого звертатися щодо цих питань? Тому що в нашому класі це покладено на батьків. Дякую.

Відповідь:   

на №1219  від 21.02.2019

  Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації опрацьовано Ваш інформаційний запит від 21.02.2019 року № 1219 щодо типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти.

За результатами розгляду надаємо наступну інформацію:

-         формування штатів шкіл передбачається з урахуванням їх контингенту учнів, кількості класів, режиму роботи, площ та санітарного стану приміщень, будівель і споруд, згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 р. № 1205 «Про затвердження Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти» (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки №90 від 01.02.2018);

-         при формуванні бюджету враховується подана потреба закладів до управління освіти.

 

 

З повагою

 

Начальник                                                                                     Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юлія Кушнерик

Дарія Машталірук 489 29 78

 

 

Воспитатель дет.сада
     Дата розміщення: 2019-02-05

Здравствуйте. В саду катастрофически не хватает воспитателей, на 6ть групп всего 5 воспитателей!!! И уже довольно давно. Если район/город/государство не может укомплектовать штат сотрудников, найти персонал согласно образованию, тогда почему, не принимают на работу воспитателем, тех людей, которые не имеют пед.образования, но имеют опыт воспитания деток, любят их, и хотят работать с детками?

Відповідь:   

№ 1218, 2019-02-05

 

 

  Ваше електронне звернення від 05.02.2019 № 1218 щодо  недостатньої кількості вихователів у закладах дошкільної освіти та інше розглянуто в управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Діяльність має бути максимально повно і точно визначена, врегульована, регламентована з тим, щоб упередити можливість з будь-яких причин завдати шкоди особі, суспільству чи державі.

Статтею 30 Закону України «Про дошкільну освіту» передбачені вимоги до педагогічного працівника, а саме: особа з високими моральними якостями, яка має вищу педагогічну освіту за відповідною спеціальністю та/або професійну кваліфікацію педагогічного працівника, забезпечує результативність та якість роботи, а також фізичний і психічний стан якої дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Відповідно до частини 3 ст. 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти в межах наданих йому повноважень здійснює добір, призначає та звільняє з посади працівників закладу дошкільної освіти.

Крім того, зазначаємо, що відповідно до статті 2 Кодексу законів про працю України держава створює умови для ефективної зайнятості населення, сприяє працевлаштуванню, підготовці і підвищенню трудової кваліфікації, а при необхідності забезпечує перепідготовку осіб.  

Отже, за умови отримання відповідної трудової кваліфікації, запрошуємо Вас на роботу у заклади дошкільної освіти Шевченківського району м. Києва.

 

 

Начальник                                                                                  Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Лісник  489 49 87

 

Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:


    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2019. Технічна підтримка IT-SOURCE